Recenzie o Hondrox

 • Mária
  hondrox sprej používam asi 3 mesiace. Liek pomohol odstrániť príznaky artritídy a zmierniť zápal.
  Hondrox
 • Štefan
  Mal som sedavý spôsob života a viac ako tucet kíl navyše. Postupom času sa objavili bolesti kĺbov, od ktorých nepomáhala ani diéta, ani chudnutie. Lekár odporučil Hondrox. Po 2 mesiacoch pravidelného používania bolesti zmizli.
  Hondrox
 • Michal
  Poškodené členkové väzy počas tréningu. Bolesť nezmizla niekoľko týždňov. Čítal som o Hondrox na fitness fóre a rozhodol som sa ho kúpiť. Sprej bol použitý podľa návodu. Bolesť po týždni úplne zmizla. Zároveň sa obnovila pohyblivosť členku. Pokračujem v kurze na terapeutické účely.
  Hondrox
 • Ján
  V nemocnici mi diagnostikovali vekom podmienené degeneratívne zmeny na kĺboch. Kolená a lakte ma bolia 2 roky, myslela som si, že nič nepomôže. Lekár predpísal Hondrox. Sprej používam asi 3 týždne. Bolesť úplne nezmizla, ale bolo ľahšie pohybovať rukami a nohami. Lakte sa zdajú byť menej bolestivé.
  Hondrox
 • Monika
  Pracujem ako kaderník, neustále na nohách. Sprej Hondrox pomohol vyrovnať sa s pretrvávajúcimi bolesťami nôh a svalovými kŕčmi. Nanášam podľa návodu na záver dňa. Dávkovač je veľmi pohodlný, dobre rozprašuje prostriedok.
  Hondrox
Užívateľské hodnotenie Hondrox
4
7